من معذرت می خوام

قبلا افرادی که روزه نمی گرفتن عذر خواهی میکردن  و سعی می کردن روزه خواریشون رو مخفی کنن حالا ما که روزه میگیریم باید عذر خواهی کنیم بابت روزه گرفتنمون.

/ 14 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امیر

دقیقا یه چیزی هم بدهکار شدیم پرویی هم حددی داره آخه واقعا انسان به معنای واقعی کم شده و آدم روز به روز بیشتر ولی ایمان آدم اینقدر باید قوی باشه که....... شاید ما به عنوان یه مسلمان توو یه کشوره اروپایی متولد می شدیم نمی شد که به مردم بگی چون من مسلمونم این کارو نکنید ولی بدیه اینجا می دونی چیه ؟ من از اینکه چیزی می خورن با اینکه اسما مسلمونم هستن ناراحت نیستم ولی بی غیرتای بی حیا نه تنها علنا می لونبونن بلکه با وقاحت تمام و پررویی غیر قابل وصف آدمای معتقد و روزه دارو تحقیر و مسخره می کنن.

ریحانه

گل گفتید ریحانه خانم...دقیقا همینطوره![گل]

حقدوست

[لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][گل] با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست ارجمند. طاعات و عبادات شما مقبول درگاه احدیّت. شما عزیز را به خواندن پستهای جدید زیر(که شاید نخوانده باشید)دعوت می‌کنم: [گل][گل][گل][گل][گل] [قلب]>>> داستانهایی زیبا از نماز شب و کیفیّت آن http://bia2mofid.persianblog.ir/post/522/ [گل][گل][گل][گل][گل] [قلب]>>> راههای محبوب شدن زن نزد شوهر http://bia2mofid.persianblog.ir/post/503/ [گل][گل][گل][گل][گل] [قلب]>>> احادیث هفته «سی و نهم» و «چهلم»(ثواب روزه در هوای گرم، 4سفارش خدا به حضرت موسی) http://bia2mofid.persianblog.ir/post/505/ [گل][گل][گل][گل][گل] [قلب]>>> ماه رمضان ماه مهمانی حضرت دوست http://bia2mofid.persianblog.ir/post/505/ [گل][گل][گل][گل][گل] [قلب]>>> مهمانی زمانی و مکانی خدا http://bia2mofid.persianblog.ir/post/520/ [گل][گل][گل][گل][گل] توصیه می‌کنم حتما لااقل به مدت 5 دقیقه برای خواندن احادیث وقت بگذارید. [گل][گل][گل][گل][گل] منتظر حضور شما هستم. [لبخند][قلب][گل][لبخند][قلب][گل]

گلچهره

بعنی تعدادروزه بگیرهای مومن کمتر از روزه خوارها شده اینه که الان در اقلبت هستن برای همین باید مراقب باشن که عیش و طرب روزه خواران و بهم نریزن

شبنم

بله باید معذرت بخوای چون هم روزه می گیری و خودت رو به ما آدم معتقدی نشون میدی و هم وبلاگ آیدا پیاده رو رو می خونی که توی آخرین پستش صراحتا از مشروب خواری و مستی خودش صحبت کرده و نظر هم براش میذاری !!!!و من از طریق نظراتی که توی پیاده رو گذاشته بودی با اینجا آشنا شدم ... حالا فهمیدی چرا می گم خودتون هم نمی دونید از زندگی چی می خواهید ؟

حجت

راه حلش اینه که این یک ماه و از خونه بیرون نری. یا اگه میری با چشم بسته بری. بعد ضروری هم هست که توصیه گلچهره رو جدی بگیری و عیش و طربشونو بهم نریزی.

آبان

توی رمضان رفتی مغازه ای برای خرید که بتونن بهت تعارف کنن؟ من رفتم و بسیار شیگ براشون عجیب بود که روزه ام و هی میگفتن از این بچشید خوشمزه تره شما بگو بعدش یه معذرت خواهی اگر کرد انگار نه انگار

بیداد

به نظر من هیچ احتیاجی به معذرت خواهی نیست. چه آنهایی که روزه می گیرند چه آن هایی که نمیگیرند. من خودم روزه میگیرم و با روزه خورها هم مشکلی ندارم. هر کس آزاد است آنطور که میخواهد رفتار کند.

ساناز

اه اه چه پررویی تو چون تو روزه می گیری هیچ کس حق نداره ساندویچ بخوره.خوب نگیر...اینقدر زورت میاد