اتاق من

با یک سوال اساسی شروع  می کنم. یک خانواده 4 نفره متشکل از پدر و مادر و خواهر و برادر را در نظر بگیرید . بعد فکر کنید خانه دو خوابه است. خب حالا بگویید ترکیب بندی این که چه کسی در چه اتاقی باید جای بگیرد چطور است؟..خیلی ها اولین جوابی که به ذهنشان میرسد به  این صورت است که خواهر و برادر در یک اتاق و پدر و مادر هم در یک اتاق. خب جواب به نظر درست است اما از نظر من اشتباه محض است. از دو جهت دختر ها همیشه نیازمند حریم خصوصی هستند . پسر ها اصولا از سن 12 سالگی بعد دچار یک جور دگردیسی بد فرمی میشوند که هم رو ی قیافه انها تاثیر میگذارد و بد تر از همه روی اخلاقشان. بعد فکر کنید این دوران دگردیسی که باعث غیر قابل تحمل شدنشان میشود یک 5-6 سالی به طول می انجامد. این دختر بخت برگشته باید هی این بشر را تحمل کند؟؟؟

الان طوری شده که من با تمام فشار هایی که روی من هستش راضی نمی شودم تخت برادرم را بیاورند اتاق من. اتاق والدینم درد واقع با برادرم یکی است. باور کنید اگر راهی برای سازش با این موجود بود می گذاشتم تخت این بشر بیاید در اتاقم تا والدینم نیز حریم بیشتری داشته باشند. اما جای من بودید تا الان جوش اورده بودید. این بشر یک تنبل به تمام معنا شده که البته تا انجا که امار گرفتم 90% پسرهای ایرانی این طوری هستند. بس که همه نسبت به انها بی انتظارند (جمله بندی فوق عالی)

1-هیچ کاری را به پسر های خانه نمی دهند. اصلا از انها توقعی ندارند.

2- کسی حوصله درگیری با انها را ندارد درست بر خلاف دختر ها  . چون احتمالا منجر به یک جر و بحث طولانی میشود و کسی حوصله جر و بحث ندارد

3- شخصی ترین کارها را هم باید برایشان انجام داد

4- چندین روز هست که دارم به پسر داخل خانه مان توضیح میدهم که دانلود های بالای 50 mg رو بذاره من بعد از ساعت 2 میذارم انجام بشه. ایشان همچنان مداومت دارند به دانلود هر حجمی که بخواهند در هر ساعتی که بخواهند .

5-بی منطق و بد دهن

6-مسئولیت برایشان یک چیزی هست تو مایه های کشک. بقیه کار کنند و ایشون بخورندتنها جایی که از دستش ارامش دارم اتاقم هست اگر هم اتاقش شوم دیگر هیچ حریمی برایم باقی نمی ماند

/ 0 نظر / 3 بازدید