نگاهت را عوض کن

یک مسئله ای از سن حدود 18-19 سالگی در ذهن دختران شکل می گیرد...ازدواج....مسئله ای که دستمایه خنده خیلی از پسران و حتی برخی دختر ها شده. بر عکس پسر ها که با برقراری رابطه دوستی می توانند احساس مالکیت کنند,دختر ها تنها بعد از ازدواج به احساس مالکیت دست پیدا میکنند.

من که خود به شخصه اگر می شد تنها با یک دوستی ساده سر می کردم.این درست است که هر دختری دوست دارد معشوقه شخص دیگری باشد اما نمیتوان منکر این مموضوع شد که ازدواج مسئولیت می اورد و خوشی ان تنها مربوط به 2 سال اول است( این 2 سال را من از خیلی ها شنیده ام)البته گوبا افرادی که دیرتر بچه دار می شوند خوشحالی طولانی تری دارند.

من متعجبم که اکثر دختران توقع ازدواج با پسری پولدار..با تجربه ..دارای بهترین خصایص اخلاقی..صبور...پاک و زیبا و....را دارند اما دریغ از تلاش برای به وجود اوردن حتی 1 کدام از این اخلاقیات در خود!!

اگر فیلم راز را دیده باشید(تا حالا3-4 دفعه دیدمش)می بینید که به کرات می گوید انسانها دارای نیروی جاذبه هستند و برای هر چیزی تلاش کنند ان را جذب خواهند کرد.پس اگر سعی کنید خصایصی را که دوست دارید در همسرتان باشد به دست بیاورید همسرتان هم این خصایص را خواهد داشت.

/ 24 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مارسالاد

راستش با نظزت موافقم ..این داستان ازدواج حتی دست مایه ی خیلی از سو استفاده ها هم شده....بعضی از دخترا واقعا راحت با وعده های الکی ازدواج فریب میخورن و نمونشو هر روز میبینیم و یا تو روزنامه ها میخونیم..این طرز تفکر واقعا طرز تفکر بدیه..بعضی ازدواج رو یه موفقیت میدونن و همین که به این موفقیت برسن واسشون کافیه..یهو بعد از ازدواج عوض میشن من یه دوستییه طولانی رو به یه ازدواج احمقانه ترجیح میدم

قاسم

اول سوم .دوم اد شدي .سوم درباره ازدواج نمي شود به اين آساني نظر داد .اما فكر مي كنم كه ما ايرانيها درك درستي از ازدواج نداريم و بالاتر از آن انتظارات بيجايي از ازدواج داريم دختر و پسرش هم فرقي نمي كند. ازدواج لحظات خيلي خيلي شيريني دارد و لحظات بسيار مخربي هم.

قاسم

سلام .اگی سکوت برره ها را بخواهیم از نظر فیلمنامه نویسی بهش نگاه کنیم و سفر نویسنده باید بگویم که فیلمهایی از این دست زیادند مثل : ماتریکس .آپو کالیپتو (رستاخیز) .اسلحه مرگبار مل گیبسون و سه گانه جنگ ستارگان و... راستی من هم عاشق لئونم و شاید بیش از بیست بار این فیلم را دیده ام . یک سوال .چرا نویسنده تنبل؟ البته خود خودم کمی درک می کنم چون تنبلی و به هزار کار دیگر مشغول شدن هنگام نویسندگی از وسوسه های یک نویسنده است و برای نوشتن باید به این تنبلی تا آستانه اول غلبه کرد.

اهورا

سلام چند تا فیلم برات می نویسم .همه مال این چند سال اخیر.ببین نظرت چیه : savage home the page turner solouist winged creature goodbye solo من آپم .حتما بهم سر بزن. مرسی شاد باشی و سبز هم وطن

باران

سلام.ببخشید بهت سر نزدم.در مورد کتاب باید فکر کنم.بهت خبر میدم.در مورد شعره هم مال پل الوار هست.آخرش نوشتم.

ما نسل سومی ها

سلاااااااااااام من آپیدم بدووووووووو بیااااااااااااا[گل][لبخند]

480209

سلام............... خوشحالم سرزدی.........[لبخند] جوابتو زیرش دادم...چون دوست دارم باز هم ببینمت..... [پلک][تماس]

اهورا

سلام اومدم یه توضیح کوچولو در مورد فیلما بدم .من اصولا فیلم ماجراجویانه و اکشن و تخیلی و کمدی نمی بینم .عاشقانه گاهی اگه خیلی زیبا باشه .بیشتر فیلمهای فلسفی ، اجتماعی و درام میبینم . قالب این فیلمها هم همینه . تک تک راجع بهشون نمی گم اگه دوس داشتی بیشتر برات می نویسم .ولی توصیه می کنم یکی دوتاشو ببینی و نظر بدی تا سلیقه تون رو بدونم .شما هم لطف می کنی اگه چند تا فیلم معرفی کنی . ممنون شاد باشی وسبز هم وطن

عاشق کوهستان

سلام عزیز[گل] موضوع مهم و بجایی را فرمودید و خیلی خوب هم دست به قلم شدید . البته در این خصوص حرف زیاد دارم باشه تا بعد زنده باشید