من و رمضان

باز هم ماه رمضان امد و پروسه انطباق من با این ماه از دیروز شروع شده.منظور از انطباق همان عادت کردن این شکم و دستگاه گوارش به حذف وعده ناهار و میان وعده های جور و واجور(ای کارد بخورد)و تحمل این گرسنگی یک هفتگی و سخت تر و درست تر از همه بالا بردن تحمل روحی و روانی خودم است. یک جوری خیلی رک و راست بگویم من اوج هنرم این است که سعی میکنم غلط زیادی نکنم(گناه) مستحبات هم هر چقدر که خدا قسمت کند و خدا رو به عدد ستاره ها شکر که کاری که در این چند ماهه رمضان که در این چند سالها گذشته موفق به انجامش شدم جدا شدن از ام پی تری ام و اهنگ های موبایلم است. نه دیگه خدا وکیلی چند تا اهنگ قشنگ ما در طول روز گوش میدیم. به جز این است که الان اهنگها یا 6 و 8ی هستند یا محض شادی چند دقیقه ای!! برای همین بعد این یک ماه که این گوش را ترک می دهم به سختی می توانم هر اهنگی را بگوشم

به جان خودم الان خیلی وقت است یک موزیک ادمیزادی گوش نداده ام . موزیک هایی بوده که مدت طولانی انها را گوش کرده ام اما ماندگار نبوده اند. کاری به خواننده اش ندارم که این وری است یا انوری. مثلا اهنگهای حال سیاوش را با اهنگها اواخر 70 مانند امیر و گل و یخ  قیاس کنیدو یا اهنگهای گوگوش را و یا چاوشی خودمان. من منکر تغییر در موسیقی نیستم اما می توانم بگویم بیشتر اهنگسازان و خواننده های ما دارند از سبک های غربی وام میگیرند که خب یکی نیست بگوید ما اگر بخواهیم ان سبک را گوش کنیم که انریکه و دیدو  و ..... هزار و یک نفر دیگر برای گوش دادن هستند. بی خیال اصلا

فیلم مردان ایکس خب همان طور که از تریلر و پوستر هایش هم بر می اید از جملهفیلمهایی در ژانر علمی و تخیلی هستند ;i والبته مثل اینکه این نظر شخصی بنده هستند چون تنها نوع ژانری که برای این فیلم در نظر گرفته نشده همین است خودم هم نمی دانم چرا. من نه سری قبلی این فیلم را در ورژن های دیگرش دیده ام و نه سریالش را اما بنا بر شواهد و قرائن و ریتینگهای سایت ای ام دی بی این فیلم از سری های قبل بسیار بهتر بوده و برای بازگو کردن گذشته انها بیشتر و بهتر مایه گذاشته. از جمله بازیگران فیلم James McAvoy   بازیگر نقش چارلز است که اتفاقا درفیلم   wanted هم دارای یکسری قدرتهای ماورایی بوده. 2 فیلم مابین این فیلم و wanted متاسفانه ندیده ام و لی فکر میکنم پیشرفت خوبی در بازیگری داشته و تا سال 2013 هم فیلم روی پرده دارد( فکر کن زنش از خودش 10 سال بزرگتر است . یک عدد بچه هم نتیجه این پیوند میمون و مبارکشان بوده)

خانم لارنس را هم  با winters bone شناختم و بازی محشرش را در اینجا هم جالب بازی کرده من که خوشم امدفقط اخر فیلم کمی دلم به حال چارلز سوخت اخر این چه کاری بود دختر تو کردی. در کل این فیلم دیدنش خالی از لطف نیست حتی اگر به این نوع .انر علاقه ای ندارید..مطئن باشید

/ 9 نظر / 4 بازدید
گلچهره

رمضان و معنویت و دوست دارم اما به احادیث اعتقادی ندارم به اون شکل اونم این حرفای صد من یه قاضی که بچه دو ساله هم میتونه بزنه .حالاچرا خصوصی گذاشتی؟

شبنم

تو هم یه مدل کس خلی عزیزم ! حرف از روزه گرفتن و مستحبات و گناه و این جور چیزا می زنی بعد برمی داری یک سری عکس زن هنرپیشه میذاری توی وبلاگت و گاهی هم در مورد زیبایی اونا نظر می دی !!! بی هویتی توی جوونای امروزی بیداد می کنه ! خودشون هم نمی دونن چه کاره اند و از زندگی چی می خوان ؟!!

گلچهره

ببخشید مگه تو تلویزیون کشور خودمون خانمهای بی حجاب نمی بینید؟ الان مثلا عامل تحریک کننده ای داشت این عکس؟

بی سرزمین تر از باد

سلام ببین اگه گوش دادن به اون آهنگا بد هستش دیگه رمضون و غیر رمضون نداره. در ضمن فکر نمی کنم گوش دادن به موزیک جزو مبطلات روزه باشه.

حجت

واقعا خوش به حالت که این همه حوصله داری برای فیلم دیدن . من یکی که حدود یه ساله فیلم دیدنم نمیاد. فقط می خرم و انبار می کنم برای دوران خشکسالی. همین winters bone بیچاره خیلی وقته زور می زنه ببینمش ولی نمیشه. آخرین فیلمی هم که دیدم _ زیبا _ بود که متاسفانه انقدرام که می گفتن خوب نبود. بازم خوش به حالت فقط اگه میشه دم افطار دعا کن حوصله من برگرده. منم دعا می کنم هر روز کلی فیلم تازه و خوب به دستت برسه.

گوریل

تو همون شهر کتاب مرکزی

محمد سرابی

من اتفاقا تو ماه رمضون و دهن تشنه به موسیقی بیشتر احتیاج دارم دنبال مردان ایکس هستم