ADHD

تمام این مدت حواسم به نظم دادن به کارهای روزانه ام بود. باشگاه رفتم و برای ایروبیک ثبت نام کردم. روز اول را نرفتم و از جلسه دوم ان هم با 1 ربع تاخبر خودم را به باشگاه رساندم. بعد باشگاه مسیر تا خانه را پیاده گز کردم. خوب و خوش بودم و همچنان منتظر درد وحشتناک بدن.....طبیعی بود که بعد از مدت مدیدی ورزش نکردن با ان همه بپر و بالانسی که ان روز از من سر زده بود بدنم درد بگیر اما رسما هیچ احساسی حتی کوفتگی هم نداشتم. 

روز تمام شد و فردا فرا رسید. که کاش نمیرسید. به سختی و با کلی ای و اوی از جایم بلند شدم. و این درد تا 3 هفته تقریبا ادامه داشت...من نمیفهمم اخه برای چی درد باید تا 3 هفته ادامه پیدا بکنه. 

به جز آن هم تقریبا غلط مفید دیگری نداشتم. فیلم خوب جدیدا چه دیده اید؟؟؟...آخرینی که خودم دیدم king speech و یک فیلم هندی چرند به نام گورو بود. سخنرانی پادشاه که خب خیلی خوب بود و با پدر نشستیم به تماشایش و بسی کیف کردیم.....از نظر سریال هم همچنان پیگیر فرندز هستم و او مای گاد....واقعا سازندگان فرند نابغه هستند. این که کمترین میزان شوخی را داشته باشی و باز هم مردم در همه اپیزودها از خنده رو ده بر شوند واقعا هنر است

میخواستم راجع به تیتر بنویسم دیدم طولانی میشود حالا انشالله بعدا

/ 1 نظر / 25 بازدید
ف

من بينوايان رو گرفته م ولي هنوز نديدم