من متوقع

یک جمله معروفی هست که می گوید اگر خودت را بشناسی خدایت را نیز شناختی. حالا با کمی تغییر ان را اینگونه می نویسم..اگر بتوانی ادم های دور و برت را بشناسی در واقع خودت را هم شناختی.

از دیگران زیادی توقع داشتن باعث به فنا رفتن زندگی خودت می شود . این را من تازه امروز فهمیدم..این جمله را که از دیگران توقع نداشته باش را خودم 100 دفعه شنیده و گفته بودم اما نفهمیده بودمش یا ساده تر بگویم به طور ناخود اگاه از دیگران توقع داشتم(چه بجا و چه بیجا) و حالیم نبود.توقع داشتم موقعی که عصبانی هستم دوستانم بفهمند یا توقع داشتم موقعی که نظری ارائه می دهم چون منطقی است حتما همه باید ان را بپذیرند.این شد که در این دو پاره و اندی عمری که داشتیم 60% ان صرف عصبانی شدن از دست زمین و زمان شد و تازه در عنفوان جوانی به این نتیجه رسیدم که باید توقعم را از زندگی (ان هم از نوع ایرانی اش)به سطح صفر برسانم و بالعکس توقعم را از خودم به سطح 100.

/ 20 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
باران

آقا منم متوقع شدم و دوست دارم ژیشم بیای!!!

باران

آقا منم متوقع شدم و دوست دارم ژیشم بیای!!!

رضا

کاملا بات موافقم دمت گرم...[تایید]

ما نسل سومی ها

سلاااااااااااااااام بدوووووووو بیااااااااااااا بازم آپیدم[گل]

انسانم آرزوست

نهضت عاشورا و ادبیات آن چقدرمشابه با اساطیر و ادبیات کهن ایران زمین است ، چقدر الفاظ و کلمات این فرهنگ با کلمات آزاد مرد جهان خطاب به یزید سمبول ظلم زمان مشابهت دارد.سلام دوست من منتظر حضورت هستم[گل]

پریا

توقعت از زندگی به سبکه ایرانی رو به صفر برسون از دیگران هم به صفر اما از خودت 200 %

ققنوس

ايران همه جوش است و خروش است ايران به ندايي كه سيه پوش و بگوش است بشنيد نداي هل من از يوسف زهرا(س) لبيك حسين(س) گفت ز جود از دل سودا آزاده منم ، مرد منم ، يك روز به گهواره من هستم مولا به اشارت تو ببين مرد دو صد گوش من هستم در دل نبود غير حسين عاشق و معشوق ققنوس من و رب كه دهد باده و مرزوق (ققنوس)

ما نسل سومی ها

سلاااااااااااااااام ریحانه جان خوبی؟ سوالات زیاد بووووووووووووود گفتم یک کم شفاف سازی کنم[نیشخند][پلک]

زینب نوروزی

سلام. امروز به وبلاگ شما آمدم تا پست جدیدتان را بخوانم. وبلاگ، کی آپ می شود؟ [گل][گل][گل][گل][گل]