بی خیال شرلوک هلمز ..جیک و جولی را بچسب

  • پست های اخیر از پشت یک سوم را می خواندم تقریبا تمام پستهای اخیرش رنگ خاکستری داشت.نا امید بود از جامعه و مردم ..برای نسل ما دلش می سوخت امیدوار بود که بتوانیم گلیم خودمان را در اینده از اب بیرون بکشیم.دلش به حال ابرهایی که به خاطر این پارازیت های لعنتی که معلوم نیست به چه گورستانی می اید, چند وقتی است عقیم مانده می سوخت ..من هم بعضی اوقات دلم برای خودم و پدر و مادرم می سوزد یک نگاه به خودم یک نگاه به پدر و مادرم و یک نگاه هم به گذشته درخشانم...همین بس است برای یک عمر متنفر بودن از خودت و رذالت هایی که به خورد پدر و مادر بیچاره داده ای و عمری گه کاری جامعه که به خورد ما ملت داده اند ..به برف زمستان هم رحم نکردند بی انصاف ها.
  • میان فیلمهای اخر سالی 2 تایش جالب بود.نه به خاطر کیفیت تصویری و بازیگرهایی که درونش هوار شده بودند .فیلم Joli &Jolia را دوست داشتم چون پر بود از غذاهای خوشمزه و رابطه های زناشویی که مثالشان را ندیده بودم و برایم جذاب تر می شد وقتی به یاد می اوردم که این داستان واقعی است. و فیلم  avatar را به خاطر جرات و جسارتی که داشت  و انتخاب کرد که پوسته انسانی خود را برای یک اواتار شدن فدا کند(جلوه ها ی بصری فیلم فوق العاده بود).
  • شخصیت جولی ( در جولی و جولیا) و جیک (اواتار) شاید نمادی از وضعیت و حال و اوضاع ما بودند اما مسیر زندگی خود را پیدا کردند و از این سیر فلاکت بار زندگی روتین و ادم اهنی وار ازاد شدند.همه به امید اینده روزهایمان را سر می کنیم و عین جوجه هایی که در زمستان سرد دنبال دانه می گردند به دنبال روزنه امیدی در زندگی خود هستیم ولی شاید زندگی ما اصلا زندگی نیست و تنها گذران عمر است
/ 15 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بی سرزمین تر از باد

سلام ریحانه عزیز من خیلی اهل فیلم های روز نیستم اما راجع به فیلم جولی و جولیا زیاد شنیدم.گفته های دالائی لاما رو خودنم.چقدر قشنگ و پرا زا امید بود.آدم وقتی با خیلی از پیغامای دیگه مقایسه می کنه حسرت می خوره.

میوز خلاق

وبگاه تخصصی فیلمنامه‌نویسی به روز شد: در دنیای پس از اعتصاب - بخش دوم

اهورا

بازم سلام جولي و جوليا رو ديدم روابط عاشقانشون خيلي باحال بود بهت گفتم آپم ؟ شاد باشي و سبز هم وطن

مارسالاد

[ماچ]سلام سلام دلم برای اینجا تنگیده بود.. 10 روزی مسافرت بودم..خیلی کم سر میزدم ... جولی و جولیا رو دیدم...به تصویر کشیدن روابط عاشقانه ی بینشون عااااااااالی بود... سیزن 6 لاست رو مثله قبلیا دوست نداشتم..نمیدونم چرا؟

بابک آریان

درود چه عجب بعد این همه وقت آواتار شاهکاره چند وقت بود فیلم قشنگ ندیده بودم [گل][لبخند]

میوز خلاق

فرهاد توحیدی تنها مدرس باسواد فیلمنامه‌نویسی در ایرانه. فقط کلاس اونو شرکت کن.

duman azərbaycani

به مناسبت 21 فوریه روز جهانی زبان مادری به روزم خیلی ممنون میشم به من هم سر بزنید و نظرتون رو در مورد نوشتم بگید چون برام خیلی مهمه

ما نسل سومی ها

سلاااااااااااام خوفی؟ آپیــــــــــــــــــــــــــــــدم بدوووووووووووو بیاااااااااااااااااا[گل][مغرور]

میوز خلاق

آپم: واژگان این ماه. راستی توی فیس بوک اکانت داری؟

فازل

سلام موفق باشی ریحانه