جلسه دوم

5شنبه جلسه دوم روانشناسم رو رفتم. البته من رو ارجاع داده بود به روان درمانگر که به قول خودش با مشاور فرق داره.نزدیک یک ساعت معطل شده بودم تو اتاق انتظار.

وقتی رفتم تو اتاق یک مقدار شوکه شدم. دکتر جوان بود و به شدت دوستانه. با خودم قرار گداشته بودم که راحت باشم و همه چیز را بگویم. اما کمی سخت بود. از آخرین وقتم حدود یک ماه می گذشت و من تقریبا خودم را برای ادامه درمان آماده کرده بودم ولی وقتی به مطب رفتم و گفت خب بگو ببینم برای چه آمده ای..مشکل اصلیت چیست؟. گفتم دلیلم یکی دو تا نیست و کلی دلایل خرده ریز و درشت دارم و بعد از او پرسیدم مگرپرونده من را نخوانده که دکتر هم گفت من پرونده ها را نمیخوانم(یعنی اصلا نکاتی که مشاورم نوشته بود و به خاطر آن من را به درمانگر ارجاع داده بود را نخوانده) و همه چیز را برایش باید بگویم. خب من هم از قبل آماده نبودم. من همین طوری هم ذهنم آشفته است . برایم خیلی سخت بود همه چیز را به درستی به خاطر بیاورم.

گفت یک جدول بکشم که هر روزم را به دوره های زمانی 2 ساعته تقسیم می کند و بعد یک سری فاکتور ها را در هر کدام از این 2 ساعت برایش بنویسم. و این کار را تا 10 روز ادامه دهم. 

این کار برایم سخت است اما فعلا در حال انجام دادن هستم و در عین حال هم تمام چیزهایی که میخواهم جلسه بعدی به او بگویم را در گوشه ای یادداشت می کنم.

/ 6 نظر / 32 بازدید
نیو حرف

با سلام سایت نیو حرف در ازای هر ارسال مطلب هزینه ایی را به شما تعلق میدهد بعد از هر 10 هزار تومان درخواست بدید اگر مایل بودید به ما سر بزنید

ف

http://www.thepetitionsite.com/552/028/308/israel-stop-killing-childeren-of-gaza/ http://www.thepetitionsite.com/206/872/783/stop-the-violence-in-gaza/

ف

یه بخشی از سرحال بودن هم مربوط به چیزهای کوچیکه(مرتب بودن اتاق، بیرون رفتن از خونه، دیدن دوستان،...)

بی سرزمین تر از باد

سلام خوشحالم که راه درستی رو انتخاب کردی که بری پیش مشاور آره و اینا.هر چی راحت تر باشی باهاش و صادق تر بهتره. تبریکات رو هم بابت بانک دی پذیرا باش. البت اصولا" کار حسابداری یه طوری که بحث خلاقیت و این چیزال توش مطرح نیست.اگه اونجا با روحیاتت هماهنگ نباشه مطمئن باش که هیچ جای دیگه هم نیست.می تونی به عنوان مدرس زبان عصرات رو پارت تایم پر کنی که یه تنوعی هم بشه.

ف

تولدت با تاخیر ِ یکروزه مبارک[لبخند] [گل]

ممول

سلام ریحانه جان خیلی عالیه که بانک قبول شدی همونجور که گفتی خیلی ها آرزوشو دارن... برای مشاوره هم درست ترین کار رو کردی تمریناتت رو درست ادامه بده تا جواب بگیری