مثل نفس کشیدن

صبر کردن فرق دارد با تو خود ریختن..این را من نمی فهمم.هر وقت مشکلی هست می گویند صبر کن اما نمی گویند چطوری.خب من ادراکم در این حد است که باید در خودم بریزم.گاهی وقتی امپر هوش هیجانی ام بالا می زند سعی می کنم طرف مقابل را درک کنم.گاهی موفقیت امیز بوده گهگاه نه.جمله ای را از دوستی شنیدم که قشنگ بود می گفت همیشه فکر کن تمام موقعیت هایی را که تو داشتی او نداشته.گرچه این جمله همیشه هم اتش خشم ادم را تاب نمی اورد.دروغ گفته ام اگر بگویم همیشه ارام بوده ام.اما یک حقیقت وجود دارد اینکه از زمانی که سر عقل امده ام دیگر زبان به دشنام به خانواده و شخصیت فرد باز نکرده ام..طرف هر دری و وری دلش خواسته گفته است اما دلم نیامده به خانواده و شخصیتش توهین کنم.شاید چون می ترسم اگر او بخواهد چیزی رویش بگذارد و دو برابرش را حواله ام کند.فحش مثل نفس کشیدن عادی شده برای خیلی ها من نمی خواهم به این تابو دامن بزنم.ولی همچنان نمی دانم با کسی که عصبانیم می کند چه کنم.اگر فرد غریبه باشد مانند یک رهگذر از کنارش رد می شوم.اما وقتی طرف اشناست ....قضیه سخت می شود.

دارم فیلم shutter island را می بینم.به نظر جالب می اید.نصفه شبی دیگر چشمانم نمی کشید باقیش را ببینم گذاشتم برای امروز.2 فیلم دیگر هم در دست دیدن است. young victoria و high school musical 3 .هنوز فیلمهای مورد علاقه ام ر ا پیدا نکرده ام.فیلمهای مغازه ای که ازش خرید می کردم را توقیف کرده اند.

/ 23 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بی سرزمین تر از باد

سلام دوباره اهورا دیگه کم کم داره میره قاطی باقالیا.خوب شد یادم انداختی .الان یه خبری ازش می گیرم.

مسافردنیا

وقتی زنی ازدواج نکرده همش دوران متاهلی را تجسم میکنه وقتی همون زن ازدواج کرد همش به دوران مجردیش فکر میکنه

بابک

سلام. هر ۳ سریالی که نام بردین از بهترین‌ها در نوع خودشون هستن. به نظر من سریالی مثل دکستر پیشنهاد خوبیه و میتونه تجربه متفاوتی نسبت به سریال‌هایی که تا حالا دیدین باشه.

بابک

در مورد فراواقعی، یه عده خیلی این سریال رو دوست دارن و یه عده کاملا مخالفند. دکستر جنایی محض نیست، بیشتر یک درام رازآلود روانکاوانه است تا جنایی محض. هرچند که خون و خونریزی هم کم نداره!

یاسی

سلام ممنون از لطفت اما چندین مشاوره و روانشناس تاحالا عوض کردم بی فایده بوده

نشخوارهای فکری من

سلام پست خیلی خوبی بود کلا به قول صادق هدایت و به نقل از رشیدپور ملت فحشمندی هستیم و این تابویی است که نمی خوایم بهش بپردازیم امیدوارم من اصلاح بشم فکر کنم تا الان شاتر آیلند رو دیده باشین و درود فراوان نثار شخصیت اسکورسیزی کرده باشین این بشر نابغه است ببخشید روده درازی کردم

فاطمه اميني

عجبببببببببببببببببببببببببببببببببببببب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

بی سرزمین تر از باد

سلام مجدد 20 اسفند تولدمه.اما خیلی رضی نیستم که به زحمت بیافتین.یعنی از الان می خواین برنامه ریزی کنین؟ به روز کردن مدت زیادی وقت می خواد تا آدم نوشته هاش رو اصلاح کنه و اونی که می خوره منتشر کنه منتشر کنه اما کوه رفتن فقط با یه تلفن حله.زنگ می زنن که فردا ساعت فلا وایسا فلان جا.آدم جرات نداره که بگه نه وگرنه کله ی صبح 50 نفر میریزن در خونه ی آدم.