سیلاتوپرام

رفته بودم دکتر . قرار بود ببینه کیست بزرگی که داشتم از بین رفته یا نه. از بین رفته بود. تقریبا کار دیگه ای تو مطب نداشتم. نمی دونستم چطوری بگم. بالاخره با تن صدای پایین و خیلی جمع و جور بهش گفتم در کل ماه روزهایی هست که حالم خوش نیست و تپش قلب دارم و کلا حالم سر جاش نیست.

روم نشد بهش بگم کل روزهای ماه حالم اینطوریه. مثل اینکه یک مسئله عادی را می شنود. زیاد سوال نکرد فقط پرسید در روز دوم و سوم حالت بهتر می شود دیگر؟؟؟ گفتم نمی دانم تا به حال دقت نکردم....تقریبا دروغ گفتم. حالم فقط برای 2-3 روز خوب می شود و دوباره روز از نو و روزی از نو.

برایم اسنترا نوشت. گفت این دارو معمولا برای اعصاب و روان است و گاها بعضی روزی 3 تا هم مصرف می کنند اما تو روزی فقط 1/4 مصرف کن . هر قرص دوز 100 داشت.

تپش قلب و اشفتگی و سرگیجه...فعلا این مواردی است که در طی این یک هفته نصیبم شده. خبری از بهتر شدن انگار نیست

/ 5 نظر / 38 بازدید
ف

به نظرمن اینجور قرصها رو فقط اگه دکتر متخصص تجویز کنه بخور.

ف

به این کامنت اگه جواب ندی ناراحت نمیشم فقط بهش فکرکن. به نظر میاد توو این برهه (توو این چندماه) کارخاصی نمیکنی برای پیشرفت ِ زندگیت(شاید هم دارم اشتباه میکنم و فقط فضای وبلاگت اینو میگه) نویسندگی رویای من هم بود(و هست) و یه جورایی مث تو هنوز کاری براش نکردم.البته الان یکی دوماهه تصمیم گرفتم ایده هام رو بنویسم حتی اگه به هیچ دردی نخورن. باخودم میگم شاید فقط الان به هیچ دردی نخوره شاید یه روز به دردبخورن. شاید یه روز بتونم بشینم و داستانهای خوبی از تووش دربیارم. و درباره ی ادامه تحصیل دیگه چیزی ننوشتی. به نظر من ادامه تحصیل بده اونم نه توو رشته حسابداری(یعنی به نظرنمیاد خیلی بهش علاقه داشته باشی . اگه علاقه داری که هیچی). به نظرم سعی خودت رو بکن و توو یه رشته ی خوب(سینما فیلمنامه نویسی یا چیزهایی شبیه این) و ترجیحا یه دانشگاه خوب ادامه تحصیل بده. کلا میخوام بگم اگه زندگیت از روو برنامه خارج شده(که برای همه چنین چیزی پیش میاد) هرچه سریعتر رشته ی این کلاف ِ سردرگم رو به دست بگیر. نذار دیرترازاین بشه. البته هیچوقت دیر نیست ولی هیچوقت زودهم نیست.

ف

این وبلاگا جالبن به نظرم: http://freevar1.persianblog.ir/ http://guitarist0.blogsky.com/ http://soulsuffer.blogfa.com/ www.fparsay.blogsky.com jayibarayeto.blogfa.com

ف

و این صفحه ها: http://www.lifehack.org/articles/lifestyle/25-simple-ways-enjoy-your-life.html http://www.wikihow.com/Enjoy-Every-Day-of-Your-Life http://www.wikihow.com/Enjoy-Life http://www.wikihow.com/Enjoy-Being-Alone http://tinybuddha.com/blog/enjoy-your-alone-time-be-happy-without-seeking-validation/

خاطره باز

شکر خدا رو بجا بیار که همراهش ریسپریدون نمی خوری و کسانی اطرافت نیستند که بی اهمیت ترین رفتارت رو با اون موارد تقسیر و تاویل کنند.