اعترافات من

سلام.امروز می خوام ضمن معرفی یک فیلم قشنگ برایتان  مطلبی بگویم.

مطلب زیاد پیچیده نیست..مسئله سر خود شماست.یا بهتر بگویم سر خود من است.منی که می ترسیدم قبول کنم انسانم با تمام نواقصی که در من هست.من قدرت ناراحتی دارم. قدرت عصبانی شدن از دست ادم بزرگهایی که زورم بهشان نمی رسد.  چیزی به نام تحمل.کسی نباید از من انتظار داشته باشد که تحمل یک زن 40 ساله را و یا حتی تدبیر او را داشته باشم.من هم می توانم خطاکار باشم..می توانم بخشیده شوم.

وقتی تمام اینها را فهمیدی مهمتر از ان مسئله دیگری می رسی.....تو تنها هستی.تنها به دنیا امده ای..تنها زندگی خواهی کرد..تنها از این دنیا خواهی رفت..افسرده نشده ام فقط می خواهم بگویم حتی پدر و مادر هم اهی نمی توانند به دادت برسند و باید خودت گلیم خودت را از اب بیرون بکشی.باید از یک جایی به بعد قبول کنی خودت هستی و زندگی خودت  نه دوست  نه فامیل..ونه والدین.اگر بدبختی باید خودت یک کاری برای خودت بکنی و دست از سر مقصر دانستن دیگران برداری.نمی گویم دیگران بی گناهند اما فکر کن ببین تمام وقتی را که صرف عصبانی بودن و ماندن کرده ای می توانستی یک گام جلو تر بروی.

میدانید چیه؟  شاید زندگی شرایط های زیادی برایت داشته باشد .شرایطهای خوب..عالی..ویا شرایط های جهنمی که همه تا به حال با ان مواجه شدیم اما دست اخر ما هستیم که انتخاب می کنیم .

فیلم blind side  را تازه دیدم.به نظرم مصداق کامل این جمله است که  مسلمان ندیدم اما مسلمانی را دیدم

فیلم را از 10 امتیاز 7 داده ام اگر بازی ساندرا بولاک نبود احتمالا امتیاز بیشتری هم می دادم

ببخشید بیشتر از این فیلم ندیدم دارم سریال 24 رو می بینم  برای همین زمان کمتری برای فیلم دیدن دارم

/ 36 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
میوز خلاق

.: میوز خلاق به روز شد :. ::: چه سنی برای فیلمنامه‌نویس شدن خیلی دیر است؟ ::

اهورا

سلام خوبي ؟ خوب به سلامتي . ايشاا… قبول شدي شيريني يادت نره . تو اين بلاگ رسمه هر كي هر چي قبول ميشه شيريني ميده . مگه نه بچه ها ؟! اين فيلمي كه گفتي اگه قشنگ بود ميرم مي خرم ببينم منتظرتم پس در ديدن لاست هم موفق باشي ;) مرسي شاد باشي و سبز هم وطن

اهورا

نفرماييد هفته اي چند دقيقه ؟؟؟ ;) اجالتأ لطف كن ديگه هفته اي دو ساعت وقت بذار بالا غيرتأ مرسي شاد باشي و سبز هم وطن

مونا(دختر خاله)

سلام ریحانه جان...خوبی بابا؟....تو را به یک جمله می دعوتم زندگی حاصل 3 چیز است خندیدن,بخشیدن,فراموش کردن. پس بخند..ببخش...بفراموش

بابک آریان

درود آره آدمها با این که این همه اند باز تنهایند انگار [گل][لبخند]

میوز خلاق

دختر خوب! خوبه که بالای مطلب زده ام "ترجمه میوز خلاق"! من مطالب خارجی ای رو که خودم ترجمه کنم توی وبم قرار میدم. حتی اگه مطلبی که میذارم قبلاً ترجمه شده باشه، خودم دوباره ترجمه اش می کنم و کاری به مطلب قبلی ندارم. کلاً رویکرد من در دنیای وب اینه که یا مطلب اوریژینال در وبم قرار بدم و یا اگر مطالب آموزشی خارجی رو می خواهم کار کنم، خودم ترجمه اش کنم. باز هم از توجهت ممنونم.

میوز خلاق

میوز خلاق به روز شد: راهنمای کامل ثبت فیلمنامه در بانک فیلمنامه + تغییرات تازه در روند ثبت از جمله تغییر شماره حسابی که مبلغ ثبت باید به آن واریز شود.

اهورا

سلام خوبي ؟؟؟؟ هنوز مشغولياتي ؟؟ شيريني ما چي شد ؟ موفق باشي فيلم چه خبر؟ آپم شاد باشي و سبز هم وطن