نویسنده تنبل

سلام.امروز می خوام ضمن معرفی یک فیلم قشنگ برایتان  مطلبی بگویم.

مطلب زیاد پیچیده نیست..مسئله سر خود شماست.یا بهتر بگویم سر خود من است.منی که می ترسیدم قبول کنم انسانم با تمام نواقصی که در من هست.من قدرت ناراحتی دارم. قدرت عصبانی شدن از دست ادم بزرگهایی که زورم بهشان نمی رسد.  چیزی به نام تحمل.کسی نباید از من انتظار داشته باشد که تحمل یک زن 40 ساله را و یا حتی تدبیر او را داشته باشم.من هم می توانم خطاکار باشم..می توانم بخشیده شوم.

وقتی تمام اینها را فهمیدی مهمتر از ان مسئله دیگری می رسی.....تو تنها هستی.تنها به دنیا امده ای..تنها زندگی خواهی کرد..تنها از این دنیا خواهی رفت..افسرده نشده ام فقط می خواهم بگویم حتی پدر و مادر هم اهی نمی توانند به دادت برسند و باید خودت گلیم خودت را از اب بیرون بکشی.باید از یک جایی به بعد قبول کنی خودت هستی و زندگی خودت  نه دوست  نه فامیل..ونه والدین.اگر بدبختی باید خودت یک کاری برای خودت بکنی و دست از سر مقصر دانستن دیگران برداری.نمی گویم دیگران بی گناهند اما فکر کن ببین تمام وقتی را که صرف عصبانی بودن و ماندن کرده ای می توانستی یک گام جلو تر بروی.

میدانید چیه؟  شاید زندگی شرایط های زیادی برایت داشته باشد .شرایطهای خوب..عالی..ویا شرایط های جهنمی که همه تا به حال با ان مواجه شدیم اما دست اخر ما هستیم که انتخاب می کنیم .

فیلم blind side  را تازه دیدم.به نظرم مصداق کامل این جمله است که  مسلمان ندیدم اما مسلمانی را دیدم

فیلم را از 10 امتیاز 7 داده ام اگر بازی ساندرا بولاک نبود احتمالا امتیاز بیشتری هم می دادم

ببخشید بیشتر از این فیلم ندیدم دارم سریال 24 رو می بینم  برای همین زمان کمتری برای فیلم دیدن دارم

نوشته شده در سه‌شنبه ۱۳۸٩/۱/۱٠ساعت ٥:٠۳ ‎ب.ظ توسط ریحانه.م نظرات ()


Design By : Pichak