نویسنده تنبل

کلاس زبانم جردن است. گفته بودم که عاشق پیاده روی های بیهوده و بی هدف هستم؟؟؟

چه فرصتی از این بهتر؟.در این چند ترم بارها مسیرم را طولانی کرده ام و از طریق یکی از کوچه ها راه و گذرم را انداخته ام به سمت ولیعصر و پیاده گز کرده ام به سمت میدان.بارها پیش امده از جردن تا متروی میرداماد را پیاده روی کرده ام.آن روز هم مثل روزهای دیگر. پیاده روی باعث میشود بتوانم با خیال راحت خیال پردازی کنم. حالم خوب بود و شروع کردم به قدم زدن. به شهر کتاب رسیده بودم و عین بچه ها پریدم داخل. سراغ البوم شجریان را گرفتم و تصمیم گرفتم البوم را ارجینال بخرم. 10.000 تومن!!!!

ابرها اسمان را طوسی کرده بودند. عاشق این سبک هوا هستم. باران گرفته بود و من حال بچه های سر به هوا را داشتم. خوشحال و فارغ. نزدیک مترو کافه لمیز را دیدم و سریع ذوق کودکانه ام را با گرفتن یک لیوان لاته تکمیل کردم

حیف باران دیر شروع به بارش کرد

چند وقتی است شروع به دیدن سریال منتالیست کرده ام (the mentalist) . نمیگویم فوق العاده است. اگر دنبال سریال فوق العاده هستید باید breaking bad را ببینید.

 داستان سریال در رابطه با گروه تجسسی به نام CBI است. گروهی که در موارد قتل های مهم وارد ماجرا می شود و به حل پرونده می پردازد. نقش اول سریال پاتریک جین، مشاور گروه است که حدود دو سال پیش توسط یک قاتل زنجیره ای به نام red Jhon زن و دخترش به قتل رسیده اند . او قبل از این ماجرا از طریق ذهن خوانی (نوعی کلاهبرداری) امرار معاش می کرد. پاتریک دانش روانشناسی خوبی دارد و زبان بدن را به راحتی می شناسد. می شود او را به نوعی شرلوک هلمزی نرمالایز شده ، با مزه و بلوند خواند .اما بعد از قتل خانواده اش برای دستگیری رد جان و همین طور تغییر مسیر زندگی اش به گروه تجسس می پیوندد و برای حل مسائل به انها کمک میکند. گروه سی بی آی متشکل از سه مرد و دو زن است. گروهی کوچک با قابلیت های مختلف.

به نظر من سریال واقعا ارزش دیدن رو داره . ترکیبی از سریالهای lie to me , sherlock تو این سریال دیده میشه

نوشته شده در دوشنبه ۱۳٩۳/۱/٢٥ساعت ۱۱:٥٤ ‎ب.ظ توسط ریحانه.م نظرات ()


Design By : Pichak