نویسنده تنبل

یک مسئله ای از سن حدود 18-19 سالگی در ذهن دختران شکل می گیرد...ازدواج....مسئله ای که دستمایه خنده خیلی از پسران و حتی برخی دختر ها شده. بر عکس پسر ها که با برقراری رابطه دوستی می توانند احساس مالکیت کنند,دختر ها تنها بعد از ازدواج به احساس مالکیت دست پیدا میکنند.

من که خود به شخصه اگر می شد تنها با یک دوستی ساده سر می کردم.این درست است که هر دختری دوست دارد معشوقه شخص دیگری باشد اما نمیتوان منکر این مموضوع شد که ازدواج مسئولیت می اورد و خوشی ان تنها مربوط به 2 سال اول است( این 2 سال را من از خیلی ها شنیده ام)البته گوبا افرادی که دیرتر بچه دار می شوند خوشحالی طولانی تری دارند.

من متعجبم که اکثر دختران توقع ازدواج با پسری پولدار..با تجربه ..دارای بهترین خصایص اخلاقی..صبور...پاک و زیبا و....را دارند اما دریغ از تلاش برای به وجود اوردن حتی 1 کدام از این اخلاقیات در خود!!

اگر فیلم راز را دیده باشید(تا حالا3-4 دفعه دیدمش)می بینید که به کرات می گوید انسانها دارای نیروی جاذبه هستند و برای هر چیزی تلاش کنند ان را جذب خواهند کرد.پس اگر سعی کنید خصایصی را که دوست دارید در همسرتان باشد به دست بیاورید همسرتان هم این خصایص را خواهد داشت.

نوشته شده در چهارشنبه ۱۳۸۸/۸/٦ساعت ٦:۱۳ ‎ب.ظ توسط ریحانه.م نظرات ()


Design By : Pichak