نویسنده تنبل

تمام این مدت حواسم به نظم دادن به کارهای روزانه ام بود. باشگاه رفتم و برای ایروبیک ثبت نام کردم. روز اول را نرفتم و از جلسه دوم ان هم با 1 ربع تاخبر خودم را به باشگاه رساندم. بعد باشگاه مسیر تا خانه را پیاده گز کردم. خوب و خوش بودم و همچنان منتظر درد وحشتناک بدن.....طبیعی بود که بعد از مدت مدیدی ورزش نکردن با ان همه بپر و بالانسی که ان روز از من سر زده بود بدنم درد بگیر اما رسما هیچ احساسی حتی کوفتگی هم نداشتم. 

روز تمام شد و فردا فرا رسید. که کاش نمیرسید. به سختی و با کلی ای و اوی از جایم بلند شدم. و این درد تا 3 هفته تقریبا ادامه داشت...من نمیفهمم اخه برای چی درد باید تا 3 هفته ادامه پیدا بکنه. 

به جز آن هم تقریبا غلط مفید دیگری نداشتم. فیلم خوب جدیدا چه دیده اید؟؟؟...آخرینی که خودم دیدم king speech و یک فیلم هندی چرند به نام گورو بود. سخنرانی پادشاه که خب خیلی خوب بود و با پدر نشستیم به تماشایش و بسی کیف کردیم.....از نظر سریال هم همچنان پیگیر فرندز هستم و او مای گاد....واقعا سازندگان فرند نابغه هستند. این که کمترین میزان شوخی را داشته باشی و باز هم مردم در همه اپیزودها از خنده رو ده بر شوند واقعا هنر است

میخواستم راجع به تیتر بنویسم دیدم طولانی میشود حالا انشالله بعدا

نوشته شده در سه‌شنبه ۱۳٩۱/۱٢/٢٢ساعت ۳:٥۳ ‎ق.ظ توسط ریحانه.م نظرات ()


Design By : Pichak