نویسنده تنبل

  فیلم رو یکی از دوستانم روز تولدم بهم داد.موقعی که فیلم رو داد گفت ((ببخشید اینو می گم ولی خیلی خیلی خیلی مزخرف بود)). چند روز قبل تولدم اس ام اس زده بود و لیست فیلم هایی که دوست داشتم رو ازمن گرفته بود.فیلم Revolutionary Road هم جزو این لیست بود.با خودم گفتم اخه اگه بد بود پس برا چی کادو دادیش.بعدش گفتم بی خیال و نشستم فیلم رو دیدم. بماند که به هوای حضور خانواده مجبور شدم فیلم 2 ساعته رو 5-6 دفعه قطع کنم و دوباره استارت بزنم.

تنها چیزی که می دونم اینه که فیلم مزخرف که نبود هیچ..به نظر من به حق رتبه 6 بهترین فیلمهای 2008 رو از ان خودش کرده بود.

یا مثلا چند وقت قبل به یکی از دوستانم توصیه کردم درباره الی رو ببینه ولی بعد از برگشتنش از سینما گفت به جان خودش کل پول بلیت را از حلقومم بیرون می کشد.

فیلم revolutionary road راجب خانواده ای بود (در واقع مرد خانواده) که می ترسید با وجود تمام رویا های ممکن و قشنگی که داشت در زندگی خود تغییر ایجاد کند و کاری را دوست نداشت ول کند.در فیلم درباره الی هم که مستحضر هستید چه اتفاقاتی می افتد. باورکنید هم قضاوتهای نادرستی که در درباره الی انجام شد و هم ترس از تغییری که در revolutionary road نشان داده شد را همه ما بارها و بارها تجربه کرده ایم .حالا نمی دانم باز چرا خیلی ها این جور فیلم ها را مزخرف می دانند انگار که یکی دست گذاشته باشد روی نقطه هایی از زندگیشان که اتفاقا دوست ندارند بهش فکر کنند

نوشته شده در چهارشنبه ۱۳۸۸/٧/٢٢ساعت ۱۱:٥٠ ‎ق.ظ توسط ریحانه.م نظرات ()


Design By : Pichak