نویسنده تنبل

جالب ترین نکته زندگی من می دانید کجاست؟..درست   انجا که نمی دانم چرا از دست کسی عصبانی هستم یا ناگهان  احساس شعف و شادی عمیقی نسبت به کسی پیدا می کنم.

باور کنید راست می گویم مثلا وقتی به خانه می ایم کاملا عصبانی هستم ولی هر چه قدر فکر می کنم به مغزم خطور نمی کند چرا عصبانی هستم.اگر اینچنین اتفاقی بعد از دیدن یک فیلم برایم رخ دهد کاملا قابل درک است (می گویند همذات پنداری با شخصیت فیلم) اما علت این جریان را در روزهای عادی متوجه نمی شوم

راستی امروز فیلم  closer را دیدم. اصلا پیشنهاد نمی کنم.مخصوصا برای افراد متاهل.

بازیگران عالی..تصویر سازی عالی..پرسوناژ عالی...اما داستانی که روایت می کند شما را از هر چه رابطه سالم و غیر ساللم است زده می کند. حقیقت راستگویی بیش از حد شخصیتهای فیلم دیوانه کننده است. برای مثال Dan  Jude law) )پیش Alice Natalie Portman می اید و می گوید 1 سال است با همسر قبلی اش ( Julia Robert) رابطه دارد. وقتی دختر از او می پرسد که چرا این را به من می گویی می گوید چون دوستت دارم...به نظر من که مرده شور این طور دوست داشتن را ببرند

دلیل پیشنها ندادن این فیلم تنها به خاطر موضوع داستان است  که کمی روی اعصاب است و الا فیلم خوش ساختی است در سایتIMDB هم امتیاز خوبی گرفته بود.

راستی در مورد عصبانیت یا خوشحالی  بی دلیل من باید بگویم بدترین حالت زمانیست که  توقع درک شدن دارید اما دیگران از دست شما عصبانی می شوند و شما  چون نمی توانید علت عصبانیت یا خوشحالی خود را بگویید فقط می توانید پر خاش کنید که به تو ربطی نداردو از اینکه دیگران را ازردید دیوانه تر شوید و ارزو کنید زمانی , جایی , کسی شاید علت حال شما را بفهمد

نوشته شده در پنجشنبه ۱۳۸۸/۸/٢۸ساعت ٤:٠٦ ‎ب.ظ توسط ریحانه.م نظرات ()

این چند روز غیبت را مشهد تشریف داشتیم.جایتان خالی قد یک عمر به خودمان و زمانه خندیدیم (البته مطالب دیگری هم برای خنده بود که درست نیست در مکان عمومی بیان شود شانس که نداریم یک دفعه دیدی پدر و مادرمان ادرس ما را پیدا کردند) یک خوش اقبالی ما نزدیک بودن محل استقرارمان نسبت به حرم بود. دم به دقیقه حرم بودیم .تقریبا تمام صحن ها و رواقهایش را حفظ شده بودیم. مسئله جالبی که در سفر های مشهد با ان رو به رو بودم تفاوت ادمها است .فرقی نمی کند عصبی باشید یا ارام ,شهرستانی باشید یا تهرانی و یا مذهبی باشید یا غیر مذهبی ;همه در وقت دیدن حرم اشکشان سرازیر می شود خودشان هم نمی دانند چرا.

باورتان بشود یا نه باید بگویم اگر سفر را از زمان ورود به راه اهن تا خروج از ان در نظر بگیرید -3 شبانه روز- تنها 6 ساعت خوابیدیم.خودمان هنوز در شوک هستیم .به من یکی که فکر کنم زیادی فشار امد. چون وقتی امروز عصر از خواب بیدار شدم از پدرم پرسیده بودم(( بابا اینجا اذان ساعت چنده؟)) پدرم زده بود زیر خنده که مگه تو این 3 روز کجا بودی تو که اینجا و اونجا می کنی

در حرم هم کم سوژه خنده نبود ..یک عدد ارنج با مقدار متنابهی دست بود که به سر و صورت دوست من می خورد .برگشته بود دیده بود یک خانمی بود اول می گفت معذرت می خواهم بعد به وسیله یکی از فنون کشتی کج نفرهای کناری را به قدر کفایت و لیاقت به 1-2 متر ان طرف تر پرت می کرد.

در زندگی فکر می کردم جکها را از روی تخیلات و اغراق ساخته اند اما خودم نمونه واقعی ان را دیدم.هتل 8 طبقه داشت از رستوران تا طبقه هفت.وقتی کسی در طبقه رستوران از شما سیوال می کند که بالا می روید یا پایین در باره ان فرد چه فکری می کنید؟...تنها چیزی که به نظرم رسید این بود که با نگاهی مملو از تاسف بگویم (( 100 در صد)) .

باقی مناسبتهایی که باعث خنده های انفجاری ما شد را متاسفانه به دلیل نداشتن امار کافی از سن خوانندگان بلاگ ....فکر نکنید مساله اصلا به آبرو و ترس از پدر و مادر و این چیزها مربوط باشه ..نه اصلا فقط خودتون که می دونید الانه شبها یکی دو دندونه سرد شده من هم به جای خوابم احتیاج دارم.

نوشته شده در دوشنبه ۱۳۸۸/۸/۱۸ساعت ۱٠:٥٥ ‎ب.ظ توسط ریحانه.م نظرات ()

یک مسئله ای از سن حدود 18-19 سالگی در ذهن دختران شکل می گیرد...ازدواج....مسئله ای که دستمایه خنده خیلی از پسران و حتی برخی دختر ها شده. بر عکس پسر ها که با برقراری رابطه دوستی می توانند احساس مالکیت کنند,دختر ها تنها بعد از ازدواج به احساس مالکیت دست پیدا میکنند.

من که خود به شخصه اگر می شد تنها با یک دوستی ساده سر می کردم.این درست است که هر دختری دوست دارد معشوقه شخص دیگری باشد اما نمیتوان منکر این مموضوع شد که ازدواج مسئولیت می اورد و خوشی ان تنها مربوط به 2 سال اول است( این 2 سال را من از خیلی ها شنیده ام)البته گوبا افرادی که دیرتر بچه دار می شوند خوشحالی طولانی تری دارند.

من متعجبم که اکثر دختران توقع ازدواج با پسری پولدار..با تجربه ..دارای بهترین خصایص اخلاقی..صبور...پاک و زیبا و....را دارند اما دریغ از تلاش برای به وجود اوردن حتی 1 کدام از این اخلاقیات در خود!!

اگر فیلم راز را دیده باشید(تا حالا3-4 دفعه دیدمش)می بینید که به کرات می گوید انسانها دارای نیروی جاذبه هستند و برای هر چیزی تلاش کنند ان را جذب خواهند کرد.پس اگر سعی کنید خصایصی را که دوست دارید در همسرتان باشد به دست بیاورید همسرتان هم این خصایص را خواهد داشت.

نوشته شده در چهارشنبه ۱۳۸۸/۸/٦ساعت ٦:۱۳ ‎ب.ظ توسط ریحانه.م نظرات ()


Design By : Pichak